Zyber Avdiu, ShemI & Iliret
Album

Prishtina Dhe Shkupi

Zyber Avdiu, ShemI & Iliret

1 SONG • 4 MINUTES • SEP 01 2021

1
Prishtina Dhe Shkupi
04:12
℗© Eurolindi

0:00