Zeper
Album

Ракосаи ма

Zeper

11 SONGS • 36 MINUTES • MAY 16 2021

1
Ракосаи ма
E
03:03
2
3-та Харф
E
04:21
3
Baby Don't Cry
E
03:18
4
Бас нашидай
E
02:18
5
Бги бшкан сигаретома
E
03:26
6
Дига ма наметонм
E
03:03
7
Интизори
E
03:35
8
Ма мерам
E
03:06
9
Музыка никотин
E
03:41
10
Овози хираи ма
E
02:58
11
Сония
E
03:41
℗© 2021 Tajik Music

0:00