Zeper & Сэм Саламов
Album

Арабка

Zeper & Сэм Саламов

8 SONGS • 30 MINUTES • MAY 16 2021

1
Арабка
E
04:44
2
Ай ма хафаи
E
03:37
3
Ангел и Бесс
E
03:26
4
Ма хова дуст медорм
E
02:45
56
Таги борон
E
03:40
7
Like да суратут
E
03:46
8
Chek it out
E
03:05
℗© 2021 Tajik Music

0:00