Album

Пепел

Dead Prince & ster.core

8 songs • 22 minutes • Jul 30, 2020

1
Керосин
E
02:34
2
Истерика
02:44
3
Пачки
E
03:05
4
2007
E
02:16
56
Литий
E
02:48
7
Забудь меня
02:42
8
Одолжение
E
03:44
℗© Dead Prince

0:00