Various artists
Album

Knaqu sonte

Various artists

13 SONGS • 57 MINUTES • DEC 13 2017

1
Hajde me shuplaka
08:26
2
Oj lulije kalle
03:51
3
Ishalla me hajr
07:38
4
E ti moj nuse
07:09
5
Hajt mi dhe flake
03:04
6
Bani mashallah
02:48
7
Te kam ilaq
03:21
8
Hilet tua
04:15
910
Dadush
04:21
11
Xhelozia
03:21
12
Dashurin ta kam fal
03:12
13
Me ka vra
03:10
℗© Eurolindi

0:00